Příležitost roku 2016
pro všechny obchodníky

Hledáme obchodníky, kteří uchopí příležitost a postaví si svojí síť odběratelů jedinečného produktu, který nemá konkurenci. Zajímavý provizní systém.

Přednáška se koná na základě domluvy, pro více informací se registrujte.

 

Určitě už jste někde zaslechli
o syndromu nemocí z budov

O této problematice informovala Světová zdravotnická organizace již v roce 1984. Doposud byla tato problematika na okraji zájmu. Až s nárůstem civilizačních chorob (astma, alergie, autismus, roztroušená skleróza, rakovina apod.) se laická i odborná veřejnost začala zabývat možnou nápravou vnitřních prostorů.
Proto se vyvinula revoluční esence, která dokáže zvýšit hodnotu zdraví prospěšných iontů
ze současných podprůměrných 200 – 250 na 800 – 1000 iontů na cm³, a tím obohatit interiér, vitalitu obyvatel domu a udržet harmonické a zdravé prostředí pro nás i naše děti.
Toto lze změřit pomocí japonského iontmetru NT-C 101 A.
Náš produkt je něco jako kaviár ve světě stavebnin a je možné ho prodat kamkoliv. Od malých bytů po velké developerské projekty, školy, nemocnice, kancelářská centra. Proto máme zájem hlavně o obchodníky, kteří se v tomto oboru pohybují, mají už své kontakty a bude to pro ně zajímavý byznys.

 

V čem vidíme hlavní příležitost?

Blíží se léto a většina škol bude malovat. Proto doporučujeme všem našim obchodníkům, aby se zaměřili na školy ve svém okolí. Průměrně se na jednu třídu spotřebují 3 ks Carbometum light. Pokud má škola alespoň 10 tříd, tak je na ní potřeba min. 30 ks. Obchodník by si měl domluvit schůzku a uzavřít objednávku. Další příležitost je v různých obchodech se stavebninami a barvami, kam je možné přidat Carbometum light do nabídky produktů. Můžete si tedy vytvořit síť obchodů, které od Vás budou odebírat pravidelně s Vaší marží.

 

Podmínky

Protože jsme výhradní distributor pro ČR a SR, tak garantujeme, že bude na trhu jednotná cena 1600 Kč bez DPH / 1 ks. Na internetu produkt nikdo nesmí prodávat levněji, aby nevznikala slevová válka na všech e-shopech. Slevu mohou dávat pouze obchodníci. Díky tomu si můžete vytvořit síť odběratelů a motivovat je k větším odběrům za lepší cenu. Můžeme Vám poskytnout firemní identitu, letáky, vizitky, rollup bannery, firemní e-mail, základní školení o produktu a jeho prodeji.

"Carbometum je kaviár ve světě stavebnin"

Karl Grieder

vynálezce ozdravné přísady Carbometum 

Co nabízíme

Pravidelné školení našich obchodníků

Každých 14 dní budeme pořádat školení, kde se budeme společně učit jak dosáhnout lepších výsledků.

Podpora

Na Vaše první schůzky s Vámi půjde jeden z našich nejlepších obchodníků, aby Vám pomohl s častými otázkami a argumentací.

Členská sekce

Připravili jsme pro Vás členskou sekci, kam budeme pravidelně přidávat interní komunikaci. Dále budete také moci diskutovat s ostatními obchodníky a navzájem si pomáhat.

Marketingová podpora

Propůjčíme Vám naší firemní identitu, vytiskneme vizitky, katalog pro prezentaci na schůzka, letáky, rollup bannery, plachty, polepy na auto, prostě všechno co budete potřebovat pro propagaci.

Affiliate

Díky našemu affiliate softwaru Vám přiřadíme jedinečný odkaz, díky kterému můžete vodit návštěvníky na náš web. Jakmile návštěvník nakoupí, tak Vám přijde e-mail, který Vás informuje o vytvoření konverze a jakmile konverzi schválíme, tak můžete požádat o vyplacení. Konverze schvalujeme do 14 dnů od přijetí platby na náš účet.

Pravidelné přednášky pro veřejnost

Pořádáme pravidelné přednášky, kam můžete vodit Vaše klienty pokud si nejste jisti, že jim produkt zvládnete vysvětlit.

Ondřej Antoš
Ondřej Antoš

Vedu a školím obchodní týmy už více jak 20 let. Budu tady pro Vás, abych Vám pomohl zlepšit úspěch Vašich schůzek a obchodních příležitostí.

 

 

Místo

Za Kačabkou 1549/5,

Hostivař

Praha

Moudrý dům

odkaz na web Moudrého domu

Přijďte na úvodní přednášku,

kde se dozvíte více