CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Jsme rádi za takto nadšené klienty ...

Martin Juna

Katty Kadlecová

Marcela Ždárská

Při renovaci naší Restaurace Remember jsme na doporučení našeho známého, který se intenzivně zabývá metodou harmonizace prostoru Feng - Shui použili příměs Carbometum standard do potěru i Carbometum light do finálních omítek. Od té doby co jsme znovu otevřeli se našim hostům nechce odcházet a více u nás utratí...

www.rememberasianfood.cz

 

 

 

 

Celkově zklidňuje a regeneruje. Po několika hodinách v našem domě se cítíme jako rodina svěží, plní životní energie a radosti ze života. Po ozkoušení u nás ve Struhařově jsme se rozhodli tuto příměs - ve formě Light, použít i při výmalbě našeho léčitelského centra na Praze 8.

Kolínovi

Syn má vymalováný pokojíček Carbometem Light. Od té doby si v pokojíčku více hraje a lépe se soustředí, když děláme spolu úkoly.

Věra Slávová a Jaromír Sláva

Carbometum Light jsme použili při vymalování našeho rodinného centra Na houpacím koni, kde působíme již 6. rokem. Po vymalování s přísadou Carbometum se výrazně projasnil a provzdušnil celý prostor. Naši klienti se zde cítí velmi útulně, i přestože se nacházíme v suterénním prostoru. Rozhodně doporučuji užít v prostorech, kde se nacházejí děti. Děkuji za poznání této zázračné esence. Jsem mile překvapená, co takový malý pytlíček prášku dovede!

Mgr. Arnoštka Berouskováředitelka mateřského centra Na houpacím koni

Při rekonstrukci našeho domečku jsme se rozhodli Carbometum použít v ložnici. Spí se nám daleko lépe. Ekzém, který mám na obličeji již druhým rokem, se zklidnil a celkově se v ložnici cítíme lépe než v ostatních pokojích. Carbometum jsme použili do lepidel a do barvy při malování. Oceňujeme skvělý a profesionální přístup. Zboží dodáno vždy včas! Veliké Díky.

Monika a Pavel Havelkovi

Carbometum Light jsem poprvé zaregistrovala u kamarádů v centru Maják, vyprávěli mi o rekonstrukci a o tajemném přípravku, který zabydlil a vyléčil prostor, ve kterém pracují. Mám pracovnu, která je problematická z hlediska proudění energie. Proto jsem v místnosti vymalovala s Carbometem Light a již druhý den jsem zaznamenala změnu. Jasně jsem cítila, že je v pracovně útulněji. Prostor se hodně pročistí - jako byste stěny potáhli něčím příjemným, osvěžujícím a měkkým. A to mám vymalováno jen bílou barvou! Použila jsem Carbometum i doma, zatím jen v ložnici, ale je to znát - lépe se nám spí. Můj týnejdžr mě od té doby pořád uhání, že chce taky vymalovat pokojíček, a to je co říct. Děkuji za tuto příjemnou zkušenost.

Hana Horká

Při renovaci našeho Hotelu a Restaurace pod Věží ve Vysokém Mýtě jsme použili Carbometum standard při sanaci vlhkého zdiva do malty a štuku a musíme konstatovat, že od té doby zde nejsou plísně a naši hosté se zde cítí velice komfortně a ptají se co speciálního jsme přidávali do betonu či výmalby, že tento pocit ještě nikde nezažili. Rádi se chlubíme, že zde byla použita tato speciální švýcarská přísada a spolu s Carbometum light byly vymalovány i všechny pokoje.

Jaroslav HoráčekMajitel Hotelu pod Věží - Vysoké Mýto

Carbometum standard a light aplikováno v sal'onu Relax bez vrásek - Praha 5 -Stodůlky.

 

Použití standard : do penetrace a betonového potěru a hliněné omítky.

Použití light : do výmalby.

Naměřeno: 1000 až 1500  záporných kyslíkových iontů.

Reference Relax bez vrásek. Praha 5

 

Carbometum standard aplikováno ve vzorovém domě Levín u Berouna.

1.místo v soutěži dřevostavba roku 2015: dřevostavba podle feng shui.

Použití: do podlahové mazaniny v základové desce.

Naměřeno: 1200 záporných kyslíkových iontů.

Vzorový dům Carbometum

 

IMG_4855IMG_4878

 

Carbometum standard aplikováno v domě na předměstí Londýna.

Použití: do lepidla pod dřevěnou podlahu.

Naměřeno: 2050 záporných kyslíkových iontů.

 

Realizace školy

Realizace školy Rudolfa Steinera (u nás Waldorfské školy) v Prattelnu u Basileje, kde byl díky přísadě Carbometum odstíněn geopatogenní zlom (tzv. Dračí žíla)
tato byla aplikována v podlahové mazanině o síle 7 cm.

 

 

Jazzová Akademie

3D Vizualizace Jazzové Akademie ve Švýcarské Basileji.
Zde bylo Carbometum aplikováno do finálních podlah, pro revitalizaci železobetonové novostavby.
Díky němu se zde posluchači a studenti lépe soustředí.

 

 

Chrám v podhůří Himalájí

3D Vizualizace Shivova chrámu v podhůří Himalájí v severní Indii, kde jsou častá zemětřesení a proto bylo z bezpečnostních důvodů přistoupeno k realizaci ze železobetonu ,ale protože už víme, že je beton z dlouhodobého hlediska zdraví škodlivý, tak bylo použito Carbometum standard pro harmonizaci energie.